ОСОБИСТІСНА МОБІЛЬНІСТЬ Й АДАПТАЦІЯ УЧНІВ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ ДО НАВЧАЛЬНО-ФІЗКУЛЬТУРНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
DOI:
https://doi.org/10.31651/2524-2660-2025-1-199-204Ключові слова:
особистісна мобільність; адаптація; навчально-фізкультурна діяльність; функціональна система; критерії, показники, рівніАнотація
У статті висвітлено змістовну сутність поняття «особистісна мобільність», її складові, критерії, показники й рівні сформованості в учнів загальноосвітньої школи.
Проаналізовано основні підходи до формування особистісної мобільності.
Визначено ключові чинники, які сприяють формуванню особистісної мобільності та адаптації учнів загальноосвітньої школи до навчально-фізкультурної діяльності.
Виокремлено найбільш дієві методи, структуру та умови адаптації учнів загальноосвітньої школи до навчально-фізкультурної діяльності.
Вивчено специфіку інтеграції підходів та методів формування особистісної мобільності учнів.
Порівняно ефективність традиційних і новітніх методологічних підходів у формуванні особистісної мобільності учнів. Розроблено рекомендації щодо формування особистісної мобільності учнів.
Узагальнено практичний досвід застосування методологічних знань формуванню особистісної мобільності та адаптації учнів загальноосвітньої школи в навчально-фізкультурної діяльності.
Запропоновано рівні сформованості особистісної мобільності як функціональної системи визначає адаптаційні можливості учнів до навчально-фізкультурної діяльності формуванню особистісної мобільності учнів.
Рекомендовано подальші дослідження для вдосконалення інноваційних технологій та підходів до формування особистісної мобільності учнів загальноосвітньої школи.
Підсумовано, що впровадження нових підходів та умов сприяє формуванню особистісної мобільності учнів.
Завантаження
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2025 Павло КАНДИБА, Андрій МАТУСЕВИЧ, Михайло КИСЛЯКОВ

Ця робота ліцензується відповідно до ліцензії Creative Commons Attribution-NonCommercial-ShareAlike 4.0 International License.